Lektorzy


 

mgr Agnieszka Kożuch (język angielski)

Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski na kierunku filologia angielska. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi w przedszkolu, gdzie prowadzi zajęcia języka angielskiego. Obecnie pracuje w Zespole Szkół Budowlanych w Chełmie. Interesuje się literaturą gotycką, sztuką i architekturą. W wolnych chwilach jeździ na rowerze lub gra w badmintona.

 

 

 


mgr Marzena Pulińska (język włoski)

Ukończyła Uniwersytet "L'Orientale" w Neapolu w zakresie Mediacja Kulturowa z Europą Wschodnią. Stypendystka Uniwersytetu Koštantina Filozofa w Nitrze (Słowacja). Posiada doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi oraz jako tłumacz.

Dzięki 20-letniemu pobytowi we Włoszech zna historię i kulturę tego kraju oraz kuchnię włoska. Interesuje się literaturą włoską i słowacką.

 

 

 

 


mgr Krzysztof Pawlik (język angielski)

Magister filologii angielskiej, nauczyciel języka angielskiego w szkole średniej w Chełmie. W Tawie prowadzi kursy z grupami w różnych kategoriach wiekowych. Najchętniej pracuje z dorosłymi, aktywizując ich do nauki poprzez ciekawe metody dydaktyczne i przyjazną atmosferę na zajęciach.

Interesuje się muzyką i filmem anglojęzycznym. Jedno i drugie, w ogromnej mierze, traktuje jako niezgłębione źródło i kopalnię językowo-kulturową. Chętnie podróżuje. Bardzo poważnie traktuje swoją profesję, a zainteresowania filologiczne sprzyjają pracy w charakterze nauczyciela języka angielskiego i pozwalają czerpać niemałą satysfakcję.

 

 

 


mgr Monika Strelczuk (język niemiecki)

 

 

 

 

 

 


 

mgr Zbigniew Podkański (język angielski)

Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chełmie oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Nauczyciel w liceum ogólnokształcącym. Uczył w szkole językowej Akces. Specjalność - metoda bezpośrednia (dawniej Metoda Callana, obecnie - Direct English) Zainteresowania: komputer, jazda rowerem, siatkówka, fizyka i astronomia.

 

 

 

 

 


mgr Wanda Żur (język rosyjski)