SZKOŁA PODSTAWOWA

Szkoła podstawowa – oferta kursu

Zapraszamy na zajęcia językowe dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Ucząc uczniów szkół podstawowych dbamy o to, aby zajęcia w naszej szkole stały się dla nich przyjemnością. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, dostrzegając jego mocne i słabe strony, a potem skutecznie pomagamy mu w rozwinięciu jego zdolności językowych.

Dla klas I-III

Zajęcia są prowadzone 1 raz w tygodniu po 2 godzininy lekcyjnej (1 godzina lekcyjna to 45 minut). Cały kurs trwa 70 godzin lekcyjnych.

Dla klas IV-VIII

Zajęcia są prowadzone 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne  (1 godzina lekcyjna to 45 minut). Cały kurs trwa 70 godzin lekcyjnych.

Na życzenie prowadzimy także zajęcia z języka: niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego.

 

Nasze Wydawnictwo, w swoim dotychczasowym dorobku, posiada ponad 300 publikacji książkowych (poezja, proza, przewodniki turystyczne,albumy, monografie, publikacje językowe), a także: mapy, foldery i pocztówki krajoznawcze.

Realizujemy zamówienia od projektu do druku.

Jeśli autor, firma, instytucja decyduje się na podjęcie z nami współpracy, czyli wydanie publikacji książkowej, mapy, folderu reklamowego itp. prosimy o wypełnienie formularza zlecenia. Stanowi on podstawę do sporządzenia przez wydawnictwo kalkulacji kosztów, a po ich akceptacji przez zlecającego - odpowiedniej umowy.

Gwarantujemy staranne opracowanie publikacji pod względem redakcyjnym i edytorskim. Podejmujemy się wykonania każdego rodzaju literatury czy publikacji reklamowej, po wcześniejszym podpisaniu stosownej umowy autorskiej, bądź umowy lub zlecenia złożonych przez zamawiających. Jedynym warunkiem przyjęcia zadania do realizacji jest posiadanie prawa do jego realizacji przez zamawiającego oraz treści, które nie naruszają prawa innych osób i instytucji.